Jaro na bavlissimo.eu

Na jaro jsme se tentokrát těšili hodně dlouho. Téměř po celý březen nás provázely nízké teploty, sněžení a vůbec se nám nechtělo ven. Teď je to konečně něco jiného a můžeme se těšit na procházky alespoň v okolí našeho domova.

spring-bird-2295434_1280 

Pokud budete chtít vyrazit se svým domácím mazlíčkem na delší procházku nebo ho budete potřebovat dopravit třeba k veterináři, určitě si prohlédněte naše batohy pro psy a kočky. Tyto batohy jsou vhodné pro menší plemena psů a koček a jsou neocenitelným pomocníkem pro všechny chovatele.

pets inside

Možná se vydáte na výlet se svými dětmi. Nezapomeňte, že sluníčko už začíná hřát, ale občas to trochu profukuje. Proto se vám určitě budou hodit praktické dětské kšiltovky. Máme něco speciálního pro holčičky - kšiltovku s myškou Minnie, ale i pro chlapce - kšiltovku s myšákem Mickey.

ladybug-3475779_1280

Nezapomeňte přivítat jaro i v ložnici. Nejsnadnější bude, když si vyberete některý z květinových vzorů povlečení z naší široké nabídky. Některý z mnoha jarních motivů v zářivých barevných kombinacích vás určitě osloví.

dvoudilne-povleceni-kvety-3d-modra-fialova-bila-140x200-na-jednu-postel 2-dilne-povleceni-jarni-kvety-3d-140x200-na-jednu-postel sedmidilne-povleceni-3-d-tulipany-cerna-140x200-na-dve-postele

Pro nadcházející teplejší období můžete zvolit lehčí materiály - skvěle se hodí například povlečení z kombinace bavlny a mikrovlákna, které je lehké a prodyšné. Teď už jen doplnit to správné prostěradlo, a jaro už je i u vás doma.

cherry-blossom-tree-1225186_1280