Typy moderních solárních světel

 

Solární pouliční osvětlení

Solární pouliční osvětlení je většinou nezávislé na veřejné rozvodné síti a díky tomu je cenové dostupné a zcela bezdrátové. Osvětlení není potřeba připojovat k poskytovateli osvětlení, co se tedy týká úspory za elektřinu jde o dokonalé vše v jednom. Vhodné pro užívání v obcích, městech i zahradách.

 

Solární nástěnná svítidla

Vedle toho, že se jedná o zelenou variantu, solární nástěnná světla jsou vlastně bezplatná elektřina, a proto jsou skvělá pro venkovní prostory. Tento typ osvětlení není jen důležitou součástí vybavení pro Vaše venkovní využití, ale může být také užitečné v nouzových situacích.

Jakmile je umístíte na zeď, využívají Vaše venkovní světla většinu dostupné energie.

 
Solární osvětlení trávníku

Na trhu je možné najít mnoho druhů solárních světel určených na trávník. Patří mezi ně solární LED světla, která se používají v různých částech trávníku. Například existují solární osvětlení v efektem plamenu, solární světla ve tvaru květiny, houby, anděla, kulová světla a mnoho dalšího.

Obecně lze říct, že solární světla mají široké využití pro obytné domy a komerční nemovitosti. Nejen, že dodávají styl (rocková světla dokáží vytvořit dokonalou atmosféru na společenských událostech), poskytnou reprezentativní funkci a také odvátí nebezpečí.

Tento styl osvětlení je cenově dostupný, ekologicky, bezpečný a všestranný. Jedná se o moderní technologii, která se stává stále populárnější ve venkovních prostorech po celém světě.

Solární osvětlení s pohybovým senzorem

Jsou stylovým doplňkem do domácností, dodávají dostatečné množství osvětlení a jsou velmi moderní, proto jsou oblíbenou volbou mnoha majitelů domů. také se snadno instalují a jsou šetrné k životnímu prostředí. Dodávají se s vestavěným solárním panelem. Můžete je použít jako světla na cestu, zahradu a terasu. V dobách, kdy Vaše osvětlení potřebuje vylepšit, jsou tato LED světla perfektním způsobem, jak zlepšit Váš venkovní prostor a získat dokonale osvětlenou zahradu nebo krajinu.

 

Solární kempingová světla

Koncept solárních osvětlení určené pro kempink přijalo mnoho outdoorových nadšenců po celém světe. Mezi funkce, které byste měli vzít v úvahu pči hledání nejlepších kempinkových světel na solární pohon patří jas, výdrž, rychlost nabíjení a možnost nabíjení mobilního telefonu. 

Díky okolnímu světlu a jasnému osvětlení existuje mnoho produktů, které je možné pohodlně složit a jednoduše s nimi cestovat do vysněných oblastí.